Prawnicy


Adwokat

Patryk Fiks


(+48) 42 633-66-44
fiks@kancelaria.obligo.pl
Radca Prawny

Marcin Błędowski


(+48) 42 633-66-44
bledowski.kancelaria.obligo.pl
Adwokat

Beata Araszkiewicz


(+48) 42 633-66-44
araszkiewicz@kancelaria.obligo.pl
Radca Prawny

Przemysław Raczyński


(+48) 42 633-66-44
raczynski@kancelaria.obligo.pl
Doktorantka

Monika Kapusta


(+48) 42 633-66-44
kapusta@kancelaria.obligo.pl
Radca Prawny

Klaudia Milczarek


(+48) 42 633-66-44
milczarek@kancelaria.obligo.pl
Aplikant Radcowski

Patrycja Kurp


(+48) 42 633-66-44
kurp@kancelaria.obligo.pl
Adwokat

Katarzyna Agaciak


(+48) 42 633-66-44
agaciak@kancelaria.obligo.pl
Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu.