PERŁY CERAMIKI UE 2017 z udziałem eksperta GK OBLIGO

24 stycznia br. w Warszawie odbyła się uroczysta Gala Laureatów konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2017, który organizowany jest od 2004 r. przez kwartalnik „Wokół Płytek Ceramicznych”, pod honorowym patronatem Stowarzyszenia Architektów Polskich. Celem konkursu jest promocja dostępnych na polskim rynku płytek ceramicznych wyróżniających się wzornictwem oraz innowacyjnością i bardzo dobrą jakością.
Wśród uczestników Gali znaleźli się posłowie na sejm RP, przedstawiciele administracji rządowej, Główny Inspektor Nadzoru Budowlanego, Wiceprezes Stowarzyszenia Architektów Polskich, były Wiceminister Budownictwa.

Uroczystość uświetniły dwa wykłady, a pierwszym z nich był wykład "Umowne zastrzeżenie zakazu posługiwania się wzorem graficznym produktu w prawie polskim" wygłoszony przez Stanisława Zawadowskiego, adwokata z OBLIGO & Krauss Kancelaria Prawna sp.k.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z wydarzenia tutaj.
 

Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu.