Kariera

Oczekujemy:

  • • doświadczenia w obsłudze przedsiębiorców
  • • umiejętności pracy indywidualnej i zespołowej
  • • umiejętności rozwiązywania problemów
  • • dobrej organizacji pracy

Oferujemy:

  • • atrakcyjną pracę w dynamicznie rozwijającej się Kancelarii
  • • możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) na adres e-mail: sekretariat@kancelaria.obligo.pl. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Opis stanowiska pracy:

  • • bieżąca obsługa prawna Klientów Kancelarii
  • • tworzenie projektów pism procesowych

Wymagania:

  • • absolwent Wydziału Prawa w trakcie odbywania aplikacji adwokackiej lub radcowskiej
  • • doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców
  • • dobra organizacja pracy
  • • samodzielność, komunikatywność
  • • umiejętność pracy w zespole i budowanie dobrych relacji ze współpracownikami

Oferujemy:

  • • atrakcyjne wynagrodzenie
  • • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się Kancelarii

Prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem i list motywacyjny)
na adres e-mail:sekretariat@kancelaria.obligo.pl.
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.