Młodzi w Łodzi, czyli warto studiować i pracować w Łodzi!

W jubileuszowej X edycji programu stypendialnego Młodzi w Łodzi wzięło udział  20 Łódzkich Firm. Przedstawiciele Fundatorów, podczas tegorocznej Gali 27 listopada 2017 r. w Teatrze Nowym, wręczyło symboliczne czeki stypendialne 80 stypendystom.

Obligo & Krauss Kancelaria Prawna po raz kolejny uczestniczy w programie i jako jedna z dużych łódzkich firm ufundowała stypendium, które w tym roku otrzymała Aleksandra Ługowska - studentka V roku Prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, przewodnicząca Naukowego Studenckiego Koła Penitencjarnego przy Zakładzie Prawa Karnego Wykonawczego.

Czek stypendialny w imieniu Obligo Kancelarii wręczyła naszej stypendystce mecenas Katarzyna Krauss, komplementriusz Kancelarii.

Program Młodzi w Łodzi powstał aby zachęcić młodych ludzi do wiązania swojej przyszłości z Łodzią, wspierać rozwój kariery zawodowej łódzkich studentów oraz dać szansę lokalnym przedsiębiorcom na poznanie i zaproszenie do współpracy najzdolniejszych łódzkich studentów.

Więcej informacji o programie i poprzednich edycjach, w których Fundatorem stypendiów była nasza Kancelaria, znajdziecie tutaj.

Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu.